Zastavte sa na pokec na Coneco 2017

dconeco-2017Plánujete stavať rodinný dom? Hľadáte architekta a projektanta pre svoj dom a vo výbere máte aj náš ateliér? Výstava Coneco v bratislavskej Inchebe je opäť výborná príležitosť na nezáväzný pokec .

Budem tam osobne s kolegami aj tento rok v spoločnom stánku s firmami, s ktorými sa nám osvedčila spolupráca. Či už pri oknách, drevostavbách, technológií pre vykurovanie a vetranie. Jednoducho partia ľudí, ktorá dokopy vie v o stavbách domov za tie roky celkom dosť veľa :)

Otváracie hodiny výstavy:
streda – piatok 9.00 – 18.00
sobota 9.00 – 16.00

Na výstave je zvyčajne riadny frmol a preto je ideálna hlavne na nezáväzné úvodné predisktutovanie vašich požiadaviek na vysnívaný dom. Ak máte už pozemok, pokojne si zoberte podklady, napríklad katastrálnu mapu. Ak si len robíte prehľad o možnostiach výstavby domu, poradíme vám, či murovaný, či drevostavbu, či prízemný alebo poschodový… a zodpovieme aj akékoľvek iné otázky.

Spoločná pozvánka s našimi spoluvystavovateľmi:

coneco-2017-pozvanka

Nás stánok je v hale B2 – č.300F

coneco-2017-poloha

 

 

 

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na zdravydom.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

Pomohol Vám tento článok?

Mám pre Vás ďalšie zaujímavé tipy v bezplatnom seriáli o zdravých domoch. Prístup získajte hneď teraz a rovno vám pošlem 3 darčeky:

Zdarma seriál a E-booky:

Nemajte obavy, SPAM tiež neznášam. Kedykoľvek sa môžete ľahko odhlásiť a nebudem Vám posielať žiadne reklamné hlúposti. Ani Vás nečakajú žiadne skryté poplatky.


Podobné články:

Posted in Drevodomy, montované domy, Energeticky pasívny dom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*