Prídite na pokec na Coneco 2018

coneco-2018Plánujete stavať rodinný dom? Hľadáte architekta a projektanta pre svoj dom a vo výbere máte aj náš ateliér? Výstava Coneco v bratislavskej Inchebe je opäť výborná príležitosť na nezáväzný pokec.

Už tradične tam budem osobne s kolegami aj tento rok v spoločnom stánku s firmami, s ktorými sa nám osvedčila spolupráca. Či už pri oknách, drevostavbách, technológií pre vykurovanie a vetranie. Jednoducho partia ľudí, ktorá dokopy vie v o stavbách domov za tie roky celkom dosť veľa :)

Predstavíme novinku – variabilný katalóg rodinných domov

Na tohtoročnom Conecu plánujem oficiálne uviesť náš nový katalóg rodinných domov pod špeciálne na to vytvorenou značkou pre katalógové domy:

Na stránke nového katalógu rodinných domov aktuálne intenzívne pracujem. Nová stránka je zatiaľ iba vo fáze “koncepčného nahodenia”. Takže veľa informácií a textov ešte chýba a je tam iba niekoľko projektov domov, ale už si viete pozrieť v čom bude odlišný od “bežných katalógov” s projektami domov.

Info o výstave

Na výstave je zvyčajne riadny frmol a preto je ideálna hlavne na nezáväzné úvodné predisktutovanie vašich požiadaviek na vysnívaný dom. Ak máte už pozemok, pokojne si zoberte podklady, napríklad katastrálnu mapu. Ak si len robíte prehľad o možnostiach výstavby domu, poradíme vám, či murovaný, či drevostavbu, či prízemný alebo poschodový… a zodpovieme aj akékoľvek iné otázky.

Otváracie hodiny výstavy:
streda – sobota 9.00 – 18.00

Spoločná pozvánka s našimi spoluvystavovateľmi:

coneco-2018-pozvanka

Kto sú naši vlastne naši spoluvystavovatelia?

Drevstavslovakia je firma, ktorá mi mala pôvodne stavať môj dom ako drevostavbu z CLT systému. Pokiaľ mi to nezatrhol požiarnik na mojom úzkom pozemku. Podrobne som o tom písal v tomto článku.

Makrowin je výrobca okien, ktorého som si vybral pre svoj dom. Prečo práve ich okná som popísal tu. Tremco-illbruck dodáva pre nich napríklad tesniace pásky a peny pre kvalitné osadenie okien.

Bloomeco je firma, ktorá kompletne riešila riadené vetranie, kúrenie, zabezpečovačku a inteligentnú elektroinštaláciu v mojom dome.

Thermoflock realizuje často na našich stavbách izoláciu z fúkanej celulózy.

Samozrejme s týmito firmami spolupracujeme dlhšie hlavne z dôvodu spokojnosti klientov, nie preto, že mne mali riešiť dom :)

Nižšie som narýchlo vybral pár fotiek z rôznych spoločných realizácii a plánovaných stavieb, kde sme sa spoločne stretli alebo sa ešte len stretneme ( niekedy naraz všetci, niekedy len niektoré firmy):


Rodinný dom Banská Bystrica:
Rodinný dom Banská Bystrica


Rodinný dom Podunajské Biskupice:
Rodinný dom Podunajské Biskupice


Rodinný dom Golianovo:
Rodinný dom Podunajské Biskupice


Rodinný dom Budča:
rodinný dom Budča


Rodinný dom Sološnica:
Rodinný dom Sološnica


Rodinný dom Moravany nad Váhom:
Rodinný dom Moravany nad Váhom


Rodinný dom Lučenec:
Rodinný dom Lučenec


Rodinný dom Bernolákovo:
Rodinný dom Bernolákovo


 

 

 

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na zdravydom.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

 
 

Pomohol Vám tento článok?

Pripravujem pre Vás ďalšie zaujímavé tipy v bezplatnom seriáli článkov o rodinných domoch, ktorý nenájdete nikde na webe. Ani tu na blogu. Prístup môžete získať hneď teraz a rovno získate tieto 3 knihy tiež zdarma:
 
 
 

 

CHCEM KNIHY ZDARMA
 
 
 

Posted in Drevodomy, montované domy, Okná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*